Moskitiery

Głównym przeznaczeniem moskitier i stosowanym przez wielu z nas jest ochrona domów przed wpadającymi insektami itp. Wykonywane są w różnych systemach, tak aby ochronić jak najlepiej mieszkanie przed niechcianymi owadami. Po zamontowaniu moskitiery różnica będzie od razu odczuwalna. Wykonane pod wymiar tak aby pokrywały idealnie całą powierzchnie okienną i w 100% spełniały swoją role. Poniżej dokładny opis oraz przeznaczenie.Dzięki moskitierom okna będą znów otwarte w ciągu dnia jak i wieczorem, nie martwiąc się o owady i insekty. Moskitiery szczególnie poleca się w pomieszczeniach kuchennych, pokojach dziecięcych oraz domach położonych nad jeziorem.

RODZAJE MOSKITIER

Moskitiery wykonywane są w następujących systemach: MOSKITIERA RAMKOWA, MOSKITIERA DRZWIOWA, PRZESUWNA, PLISOWANA (HARMONIJKA) ORAZ  ROLOWANA PIONOWO I POZIOMO. Te systemy pozwalają na osłonę okien w sposób elegancki nowoczesny oraz co najważniejsze praktyczny. 

KOLORY MOSKITIER

Dobór koloru do moskitier jest niemalże nieograniczony, w standardzie posiadamy kolorystykę taką jak : biały, brąz, silwer. W przypadku kolorów nietypowych moskitiery możemy pomalować w każdym dowolnym kolorze. Do okien drewnianych i drewnopodobnych stosujemy okleinę np. dąb, złoty dąb, orzech oraz inne. Tak aby po zamontowaniu moskitiery nie odbiegały kolorystycznie od ram okiennych.

Dodatkowe informacje

rolety dzień noc Warszawa

DANE TECHNICZNE ROLET

żaluzje drewniane Warszawa

CZYSZCZENIE ROLET

plisy Warszawa

VIDEO

rolety Warszawa

REFERENCJE

Każdy znajdzie u nas coś dla siebie!

Spotkanie z naszym handlowcem jest bezpłatne. W naszej bogatej ofercie z pewnością jest produkt, który spełni Twoje oczekiwania. Na każdy udzielamy trzyletniej gwarancji.

INTER DESIGN ROLETY ŻALUZJE
Piastów, Pruszków, Ożarów Mazowiecki, Warszawa

Mickiewicza 41
05-820 Piastów
(brak biura pod tym adresem)

PRACUJEMY:

Poniedziałek - piątek:
09.00 - 18.00

Sobota :
10.00 - 15.00