Rolety dzień noc

Rolety dzień noc poprzez swój nowoczesny wygląd, funkcjonalność oraz praktyczność cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród Klientów. Ich design sprawia, że można je zamontować zarówno do pomieszczeń w stylu klasycznym jak i nowoczesnym. Zastosowanie rolet dzień noc jednocześnie ociepli dane wnętrze jak również nada klimatycznego wizerunku. Istnieje możliwość montażu rolet bezpośrednio do okna, ściany i sufitu. Innowacyjność produktu polega na zastosowaniu naprzemianległego układu pasów znajdujących się na tkaninie. Unikatowość rolet dzień noc pozwala użytkownikowi na precyzyjne regulowanie ilości światła w danym wnętrzu bez konieczności całkowitego unoszenia tkaniny. Wyszczególniamy cztery rodzaje materiałów o różnej kolorystyce.

Rolety dzień noc wykonujemy w systemie ręcznym lub elektrycznym.
Więcej informacji uzyskają Państwo kontaktując się z nami. Będzie nam miło odpowiedzieć na wszystkie pytania.

ZALETY ROLET

Kasety do rolet dzień noc wykonane są z aluminium, możliwość dopasowania do każdego rodzaju jak i koloru okna. Montaż bezinwazyjny, całość wykańczają prowadnice. Rolety dzień noc dadzą komfort i nowoczesny wystrój wnętrza.

 

MATERIAŁY DO ROLET

Nasza firma dysponuje dość dużą ilością materiałów. Z powodu dużego zainteresowania rozbudowaliśmy nas katalog przy czym obniżyliśmy ich cenę. Przy wyborze materiału kierujmy się własnym gustem oraz wystrojem wnętrza.

Dodatkowe informacje

żaluzje drewniane Warszawa

DANE TECHNICZNE ROLET

plisy Warszawa

CZYSZCZENIE ROLET

rolety Warszawa

VIDEO

rolety dzień noc Warszawa

REFERENCJE

Każdy znajdzie u nas coś dla siebie!

Spotkanie z naszym handlowcem jest bezpłatne. W naszej bogatej ofercie z pewnością jest produkt, który spełni Twoje oczekiwania. Na każdy udzielamy trzyletniej gwarancji.

INTER DESIGN ROLETY ŻALUZJE
Piastów, Pruszków, Ożarów Mazowiecki, Warszawa

Mickiewicza 41
05-820 Piastów
(brak biura pod tym adresem)

PRACUJEMY:

Poniedziałek - piątek:
09.00 - 18.00

Sobota :
10.00 - 15.00