Rolety materiałowe

Rolety materiałowe zwane potoczenie wolnowiszącymi należą do standardowych modeli osłon okiennych. Atutem powyższego rozwiązania jest wielozadaniowość uzależniona od konkretnych potrzeb Klienta.
- W firmie rolety mogą pełnić dodatkowo funkcję marketingową, poprzez wykonanie nadruku na tkaninie (np. loga firmy, nazwy, zdjęcia i opisy oferowanych usług).
- W mieszkaniu służą jako szybka zmiana aranżacji wnętrz, którą można w każdej chwili zmodernizować, uzyskując inny efekt.
- W palcówkach publicznych wykorzystana jako multimedialny rzutnik.
Rolety wolnowiszące stały się ciekawym źródłem inspiracji oraz elementem wykończeniowym wnętrz. Dodatkowo warto podkreślić istotną cechę materiału, który jest niezwykle odporny na utratę koloru pomimo znacznego narażenia go na silne światło słoneczne. Mamy możliwość przedstawienia Państwu pełnego wachlarzu kolorystyki tkanin. Rolety mogą być wykonane w różnych wariantach poprzez zróżnicowany montaż. np. do ramy okna, sufitu i ściany, w kasecie lub bez. Nasi Klienci chętnie wybierają przedstawiony produkt, a coraz częściej w systemie elektrycznym. Podnosząc tym samym standard i wygodę użytkowania.
Kasety do rolet standardowo dostępne są w kolorze białym i czarnym oraz istnieje możliwość lakierownia w dowolnym odcieniu z palety RAL.
Więcej informacji uzyskają Państwo kontaktując się z nami. Będzie nam miło odpowiedzieć na wszystkie pytania.

ZALETY ROLET

Rolety wolno wiszące wstępują w wielu wariantach, co oznacza że można je zamontować niemalże wszędzie. Rolety występują w kasecie lub bez, z prowadzeniem żyłkowym do okien uchylnych oraz w systemie ręcznym i elektrycznym.

MATERIAŁY DO ROLET

Materiały dzielimy na gładkie i wzorzyste, o różnej specyfice i gramaturze w zależności od potrzeb Klienta. Wybór materiału uzależniony jest od wystroju wnętrza jak i oczywiście gustu.

Dodatkowe informacje

rolety dzień noc Warszawa

DANE TECHNICZNE ROLET

żaluzje drewniane Warszawa

CZYSZCZENIE ROLET

plisy Warszawa

VIDEO

rolety Warszawa

REFERENCJE

Każdy znajdzie u nas coś dla siebie!

Spotkanie z naszym handlowcem jest bezpłatne. W naszej bogatej ofercie z pewnością jest produkt, który spełni Twoje oczekiwania. Na każdy udzielamy trzyletniej gwarancji.

INTER DESIGN ROLETY ŻALUZJE
Piastów, Pruszków, Ożarów Mazowiecki, Warszawa

Mickiewicza 41
05-820 Piastów
(brak biura pod tym adresem)

PRACUJEMY:

Poniedziałek - piątek:
09.00 - 18.00

Sobota :
10.00 - 15.00