Rolety rzymskie

Rolety rzymskie są alternatywą tradycyjnych firan i zasłon stosowanych we wnętrzach. W naszym asortymencie posiadamy paletę różnorodnych tkanin, umożliwiającą uzyskanie optymalnego dopasowania kolorystycznego. W rezultacie tworzą one elegancką i estetyczną formę dekoracji wnętrza. Jesteśmy w stanie dostosować zasłony rzymskie praktycznie do każdej szerokości okna, maksymalnie osiągając 2,8 m. Oferujemy Państwu sterowanie ręczne lub elektryczne w zależności od preferencji Klienta. Warto podkreślić, że wykorzystane tkaniny są odporne na kurczenie, odkształcenia oraz zabrudzenia. Zaletą zastosowanych rolet jest możliwość wielokrotnego prania, pozwalającego na utrzymanie ich w czystości i estetyce. Uważamy że rolety rzymskie tworzą unikatową dekorację okna i wystroju, jednocześnie umożliwiają połączenie ich z innymi osłonami okiennymi.
Rolety rzymskie montuje się głównie na wnęki okienne lub bezinwazyjnie do ramy okna.

ZALETY ROLET

Kasetka wykonana z aluminium, możliwość dopasowania do każdego rodzaju i koloru okna, montaż bezinwazyjny, prowadnice boczne. Całość nada pomieszczeniu ciekawy i estetyczny wystrój.

MATERIAŁY DO ROLET

Nasza firma dysponuje dość dużą ilością materiałów. Są one gładkie, wzorzyste oraz z atestami niepalności. Przy wyborze materiałów kierujmy się własnym gustem oraz wystrojem wnętrza .

Dodatkowe informacje

plisy Warszawa

DANE TECHNICZNE ROLET

rolety Warszawa

CZYSZCZENIE ROLET

rolety dzień noc Warszawa

VIDEO

żaluzje drewniane Warszawa

REFERENCJE

Każdy znajdzie u nas coś dla siebie!

Spotkanie z naszym handlowcem jest bezpłatne. W naszej bogatej ofercie z pewnością jest produkt, który spełni Twoje oczekiwania. Na każdy udzielamy trzyletniej gwarancji.

ADECO - Skowron Adam

Mickiewicza 41
05-820 Piastów
(brak biura pod tym adresem)

PRACUJEMY:

Poniedziałek - piątek:
09.00 - 18.00

Sobota :
10.00 - 15.00