Żaluzje aluminiowe

Żaluzje aluminiowe są najpopularniejszą formą dekoracyjną okien i wnętrz. Cechami charakterystycznymi jest praktyczność, nieskomplikowana obsługa oraz przystępna cena. Warto podkreślić, że dysponujemy szeroką gamą kolorystyczną, pozwalającą na aranżację każdego wnętrza. Wyróżniamy cztery szerokości listew: 16, 25, 35, oraz 50 mm. Rodzaj listew uzależniony jest od wymiarów okna. Żaluzje aluminiowe są sprawdzonym rozwiązaniem zarówno w domach jak i biurach. Umożliwiają na swobodne regulowanie ilości przenikających promieni słonecznych. Wyróżniamy kilka sposobów regulacji : sznurkowe, koralikowe, korbowe i elektryczne. W celu podniesienia estetyki wykończeniowej żaluzji istnieje możliwość zastosowania elementów drewnianych poprzez maskownicę rynny górnej, dzwoneczki oraz dolną rynnę.Spotkanie z naszym handlowcem pozwoli na dobranie odpowiedniego wariantu oraz systemu żaluzji.

ZALETY ŻALUZJI

Żaluzje aluminiowe poprzez swoją funkcjonalność mogą stać się ciekawym dodatkiem wystroju wnętrz. Różnorodność systemu, prowadzenie żyłkowe, wersje lux, przeznaczone do każdych okien s

KOLORY ŻALUZJI

Nasza firma dysponuje dość dużą ilością kolorów żaluzji. Dobór odpowiedniego koloru zależy od wykończenia wnętrza lub ram okiennych. Przy wyborze kierujmy się również gustem oraz funkcjonalnością.

Dodatkowe informacje

rolety dzień noc Warszawa

DANE TECHNICZNE ROLET

żaluzje drewniane Warszawa

CZYSZCZENIE ROLET

plisy Warszawa

VIDEO

rolety Warszawa

REFERENCJE

Każdy znajdzie u nas coś dla siebie!

Spotkanie z naszym handlowcem jest bezpłatne. W naszej bogatej ofercie z pewnością jest produkt, który spełni Twoje oczekiwania. Na każdy udzielamy trzyletniej gwarancji.

INTER DESIGN ROLETY ŻALUZJE
Piastów, Pruszków, Ożarów Mazowiecki, Warszawa

Mickiewicza 41
05-820 Piastów
(brak biura pod tym adresem)

PRACUJEMY:

Poniedziałek - piątek:
09.00 - 18.00

Sobota :
10.00 - 15.00