Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane są połączeniem zarówno klasycznej formy dekoracji okien, jak również eleganckim prestiżem wykończenia wnętrz. Wykonywane są wyłącznie z wysokiej jakości surowców drewna egzotycznego. Żaluzje drewniane składają się z kasety mocującej oraz ruchomych drewien, służących głównie do regulacji ilości promieni słonecznych. Oferujemy dwa rodzaje szerokości żaluzji, w wymiarze 25 mm i 50 mm.Żaluzje drewniane 25 mm przeznaczone są do montażu bezpośrednio na okno. Natomiast żaluzje 50 mm montowane są głównie na wnęki okienne do ściany lub sufitu. System sterowania dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta. Oferujemy sterowanie sznurkowe, łańcuszkowe, korbowe oraz elektryczne. Gwarantujemy fachową, a zarazem bezpłatną poradę naszych handlowców w zakresie istniejących rozwiązań. Z chęcią podzielimy się naszym doświadczeniem w doborze odpowiedniego rodzaju żaluzji, sposobie montażu, systemu oraz kolorystyki. Żaluzje drewniane 25 mm - montowane są do okna, wykonywane z prowadzeniem żyłkowym. Istnieje możliwość zastosowania drabinki sznurkowej lub taśmowej. Drabinka taśmowa podkreśli końcowy efekt żaluzji.

ZALETY ŻALUZJI

Żaluzje są ekskluzywną formą wykończenia wnętrz. Wykonane z naturalnych surowców, przeznaczone do okien jak i dużych powierzchni. Ruchome lamelki żaluzji dadzą możliwość regulacji światła.

KOLORY ŻALUZJI

Nasza firma dysponuje dość dużą ilością kolorów żaluzji. Dobór odpowiedniego koloru zależy od wykończenia wnętrza lub ram okiennych. Przy wyborze kierujmy się gustem oraz funkcjonalnością.

Dodatkowe informacje

rolety Warszawa

DANE TECHNICZNE ROLET

rolety dzień noc Warszawa

CZYSZCZENIE ROLET

żaluzje drewniane Warszawa

VIDEO

plisy Warszawa

REFERENCJE

Każdy znajdzie u nas coś dla siebie!

Spotkanie z naszym handlowcem jest bezpłatne. W naszej bogatej ofercie z pewnością jest produkt, który spełni Twoje oczekiwania. Na każdy udzielamy trzyletniej gwarancji.

INTER DESIGN ROLETY ŻALUZJE
Piastów, Pruszków, Ożarów Mazowiecki, Warszawa

Mickiewicza 41
05-820 Piastów
(brak biura pod tym adresem)

PRACUJEMY:

Poniedziałek - piątek:
09.00 - 18.00

Sobota :
10.00 - 15.00